Metin2 Private Server , Pvp Server , Vps Serverler , Knight Online Pvp Serverler

SERVERİMİZ ACİLMİSTİR İYİ OYUNLAR OceanTR www.oceantr.com

Join the forum, it's quick and easy

Metin2 Private Server , Pvp Server , Vps Serverler , Knight Online Pvp Serverler

SERVERİMİZ ACİLMİSTİR İYİ OYUNLAR OceanTR www.oceantr.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.metan2.org

2 posters

Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come

gokhan741
    gokhan741
    Admin
    Admin

Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come Empty Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come

Mesaj tarafından gokhan741 Cuma Nis. 16, 2010 5:51 pm

S.a ßeyler Güzel ßir Metin2 PwP Server´i Daha Güzel Bir Server Şimdi Size Web Sitesini Verecegim Ve Turkce Yamayı Daha Sonrada Çalışan Hileyi Ve Biraz Oyundan Önemli Yerlerini Bahsedecegim ßaşlıyorum...

Bu Turkce Yama Link Sorunsuz Dur:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdi Beyler Çince Metin2 Nasıl Turkce YamaLa Oynayacagız Onu AnLatacağım..

1.Aşama: Normal Metin2_turkey Düz Metin2 Stup Olacak Onu Yüklüyoruz Program Files Gelen Metin2_Turkey Dosyasına Giriyoruz Bu u1u1_Pach İçindeki Server1 Server2´yi Atıyoruz Onun İçine Sonra Server 2 Den Giriyoruz.

NOT:Metin2_Turkey Yüklediğimizde Kesinlikle Pach Doldurtmayın Masa Üstüne GeLen Metin2.exe Siliniz Ve Sakın Pach Doldurmayınız.. Yoksa Çalısmaz.

Şimdide Web Siteyi Ve Kayıt Olma Link lerini Vereceğim..

Web Site: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kayıt Olma: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2 Server Var Server1 Server2 Ben Server 2 De Oynuyorum..

Şimdi Serverin Biraz Özelliklerini Anlatam.

Şimdi Serverde kolay kasılmak silahcıda zırhcıda +9 itemler satılmaktadır +9 keşiş plaka +9 kılıç 0 LwL Lik Ve Beceri Kitapları Satılıyor m2 m3 Yapmak İçin Herşey Mevcut Web Sitesindede Gösteriyor oraya Bakınız..

En Güzel Özelligide +9 İtem Basmak Kolay Demircide Basıyorsunuz İstediginiz itemi. Yanmıyor Ve ++++ basma itemi istemiyor.

Benim Çarın Ss Leri Servere Başlayalı 1 Hafta Olmadı.

17 M Para Biriktirmiştim Balıkcıdan Azrail Sandıgı Aldım Çelık Cıktı

İyi Oyunlar Herşey Bana Ayittir Uploand Ve ResimlLer Yardımcı Olabildisem Ne Mutlu Bana İyi Oyunlar Tekrar..

Yardım İçin: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ulaşabilirsiniz Kısaltma Yok Aynen Böyle.

Heee HiLeyi Unuttum Alın Bunuda Verem.

Bildiğmiz Muz Hilesi By Banjo 3.9 Son Sürüm.

Link:

Linkleri Görebilmeniz İcin Cevap Yazın

Açın Hileyi Start Basın Yazı Gelcek Metin2 De Felan Onun En Altına İnin.

De (server).exe Yazio Ona Gelin Ve Lunch Basın Tmm Dır Gerisini Biliyorsunuz...
    Ben Güzele Güzel Demem Kafam Güzel Olmayınca (:

ALINTIDIR
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

ruh hali : 10

Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come Empty Geri: Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come

Mesaj tarafından Admin Paz Nis. 18, 2010 7:55 pm

sasa

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 4:23 pm