Metin2 Private Server , Pvp Server , Vps Serverler , Knight Online Pvp Serverler

SERVERİMİZ ACİLMİSTİR İYİ OYUNLAR OceanTR www.oceantr.com

Join the forum, it's quick and easy

Metin2 Private Server , Pvp Server , Vps Serverler , Knight Online Pvp Serverler

SERVERİMİZ ACİLMİSTİR İYİ OYUNLAR OceanTR www.oceantr.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.metan2.org

Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come

gokhan741
    gokhan741
    Admin
    Admin

Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come Empty Güzel Bir Metin2 Pwp Server´ i Daha Come

Mesaj tarafından gokhan741 Paz Nis. 11, 2010 3:17 pm

a ßeyler Güzel ßir Metin2 PwP Server´i Daha Güzel Bir Server Şimdi Size Web Sitesini Verecegim Ve Turkce Yamayı Daha Sonrada Çalışan Hileyi Ve Biraz Oyundan Önemli Yerlerini Bahsedecegim ßaşlıyorum...

Bu Turkce Yama Link Sorunsuz Dur:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdi Beyler Çince Metin2 Nasıl Turkce YamaLa Oynayacagız Onu AnLatacağım..

1.Aşama: Normal Metin2_turkey Düz Metin2 Stup Olacak Onu Yüklüyoruz Program Files Gelen Metin2_Turkey Dosyasına Giriyoruz Bu u1u1_Pach İçindeki Server1 Server2´yi Atıyoruz Onun İçine Sonra Server 2 Den Giriyoruz.

NOT:Metin2_Turkey Yüklediğimizde Kesinlikle Pach Doldurtmayın Masa Üstüne GeLen Metin2.exe Siliniz Ve Sakın Pach Doldurmayınız.. Yoksa Çalısmaz.

Şimdide Web Siteyi Ve Kayıt Olma Link lerini Vereceğim..

Web Site: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kayıt Olma: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2 Server Var Server1 Server2 Ben Server 2 De Oynuyorum..

Şimdi Serverin Biraz Özelliklerini Anlatam.

Şimdi Serverde kolay kasılmak silahcıda zırhcıda +9 itemler satılmaktadır +9 keşiş plaka +9 kılıç 0 LwL Lik Ve Beceri Kitapları Satılıyor m2 m3 Yapmak İçin Herşey Mevcut Web Sitesindede Gösteriyor oraya Bakınız..

En Güzel Özelligide +9 İtem Basmak Kolay Demircide Basıyorsunuz İstediginiz itemi. Yanmıyor Ve ++++ basma itemi istemiyor.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 10:48 am